Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Teatras>Georgii Melitonovich Balanchivadze

Georgii Melitonovich Balanchivadze

  
 
 
1234
Aprašymas

Įvadas. Georgijus Melitonivičius Balašivadzė (Georgii Melitonovich Balanchivadze).

Ištrauka

Georgii Melitonovich Balanchivadze gimė 1904 m. sausio 22 dieną Sankt Peterburge, o mirė 1983 m. balandžio 30 dieną Niujorke. Rusų-Amerikiečių šokėjas, choreografas. Pirmaujantis choreografas iš XXa. ir architektas klasikiniam baletui Amerikoje. Šokio atsiradimas , kaip savarankiškas meno Vakarų reiškinys, kuriam Rusai, Amerikiečiai ir Europiečiai padarė svarbų įnašą į pirmuosius du dešimtmečius XX amžiuje. Balanchine nebuvo pirmasis, kuris inešė šokio testinumą visą turinį baleto, jis net nebuvo pirmasis reikalaujantis akademinio klasicizmo , kaip to tęstinumo pagrindas. Bet tai buvo Balanchine, kuris buvo naujos eros šokių genijus. Po mirties jis buvo pripažintas vienas svarbiausių šiuolaikinių menininkų, kaip Igor Stravinsky ir Pablo Picasso ir ne tik nustatyti nauji standartai raiškos, bet taip pat apibendrinti ir interpretuoti tradicinės vertės, kaip moderni auditorija.
Balanchine‘s tėvas buvo kompozitorius iš Gruzijos, jo mamos gimtinė Sankt Peterburgas. Meliton Balanchivadze‘s pradėjo karjerą kaip kompozitorius tačiau tai buvo nepelninga ir jis patyrė kelias verslo nesėkmes, kai jo vaikai dar buvo jauni. Tėvas Georgi nuvedė į teatro ir baleto mokyklos atranką ir pasirinko baletą. Imerial moklykla pasiūlė nemokamą mokslą ir kambarį. Kaip baleto studentas , Georgi dėvėjo vienodus kaip karinio jūrų kadetas, bet su skiriamaisiais ženklais į lyros formas. Jis studijavo su Samuil Andrianov ir paskui su Leonid Leontiev, mimų spektakliuose su veteranu šokėju Pavel Gerdt taip pat padarė didelį įspūdį. Bent vienuolika metų, Georgi prisijungė , prie mokinių kurie šoko baletą scenoje Maryinsky teatre. Jis šoko Petipa, Lev Ivanov, Aleksandr Gorsky, Nikolai Legat ir Michel Fokine choreografijas. Jis taip pat veikė su Alexandinsky Theaterir grojo su Anton Chekov ir kitais.
1921 metais Georgi baigė baleto mokyklą ir įstojo į kompaniją , išskiriant save kaip charakterio šokėju. Kitais metais jis sudarė Jauną Baletą su kolegais ir bendraklasiais. Jis tapo hitu išplėtė meno ratą Petrograd ir oficialiai pradėjo savo krajerą kaip choreografas, nors jis faktiškai pradėjo statyti šokius mokyklos koncertuose 1919 metais, arba manoma kad ankščiau 1917 metais. Per šį laikotarpį Balanchivadze pritarė ir išplėtė save grodamas fortepijonu klasėse, šokių koncertuose ir filmų teatruose. Grodamas, šokdamas ir kurdamas programas kabaretams pagal pantonimų choreografiją ir šokdamas judėjimas grodamas operose, ir dirbdamas su egsperimentine grupe teatre. Nuo Maryinsky protesto institucijos , nutraukė Jauną Baletą maždaug po metų. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTeatro namų darbas
KategorijaTeatras
TipasNamų darbai
Apimtis3 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis7.93 KB
Autoriusdorota
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasGudavičius
Švietimo institucijaLietuvos muzikos ir teatro akademija
FakultetasTeatro ir kino fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Georgii Melitonovich Balanchivadze [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 3 puslapiai 
  • Lietuvos muzikos ir teatro akademija / 2 Klasė/kursas
  • Gudavičius
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą